SİNAN GÜLERYÜZ VE ÖZGE ÖZDER’DEN MÜTHİŞ CANLI PERFORMANS!

KLİPLERİ İLE 1,5 MİLYON İZLEYİCİYE ULAŞAN ÖZGE ÖZDER VE SİNAN GÜLERYÜZ’ÜN BİRLİKTE SESLENDİRDİKLERİ SENLE BEN’İN LANSMANI NEW-SCOTCH’TA YAPILDI!

Müzisyen – söz yazarı Bade Öze Derinöz tarafından aşklarından ilham alınarak yazılan ve DMC etiketiyle çıkarttıkları ‘Senle Ben’ şarkı ve klipleriyle, dijital platformda 20 günde 1,5 milyon dinleyiciye ulaşan Özge Özder ve Sinan Güleryüz çifti, bu başarı ve mutluluklarını; Sinan Güleryüz’ün her Pazar sahne aldığı New-Scotch mekanında sanatçı dostlarının ve basının da katılımıyla düzenlenen bir lansman ile kutladılar.

Son zamanlarda ‘Senle Ben’ parçalarıyla dikkatleri çeken ve pop müziğine ‘Romantik düetleri’ ile damga vuran çift, yakın sanatçı dostlarının yoğun katılım gösterdiği bu önemli gecede; sahneye birlikte çıkarak şarkılarını kalabalığın önünde bir kez de canlı olarak söylediler.

Şarkının mimarı Bade Öze Derinöz’ün de kendilerine gitarıyla eşlik ettiği gecede Sinan Güleryüz, daha sonra orkestrasıyla birlikte sabahın ilk saatlerine kadar sahne aldığı New-Scotch’ta 90’ların en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarıyla şarkılarını eşi Özge Özder ve davetliler için söyledi. Müzisyen eşini aile yakınları ve sanatçı arkadaşlarıyla birlikte dinleyen sanatçı Özge Özder, sahne önünden eşine eşlik etmeyi de ihmal etmedi.

Evlilikleriyle de basının gözdesi olan Sinan Güleryüz ve Özge Özder , ‘Senle Ben’in söz yazarı Bade Öze Derinöz’ün, basına ‘Aşk’a olan inancımı arttıran çift. Birbirlerine aşkları ve sevgileri net çift. Maşallah ama maşallah’a bile ihtiyaçları yok. Çünkü onların birbirlerine sevgileri o kadar büyük ki, adeta bu bir kalkan oluşturuyor.” sözlerine şöyle yanıt verdiler: “Bizim aşk’ımız bu parçayla insanlara umut oldu. Bize de sevgili Bade’den çok güzel bir düğün hediyesi oldu. Bu parçasıyla yüreklerimize dokundu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok güzel ve bize çok uyan bir parça. Bizim için çok güzel bir anı oldu. Açıkçası 20 günde bir milyonu geçen bir izlenme rekorunu beklemiyorduk. Bize gelen özel mesajlardan anlıyoruz ki gerçek bir aşk mutlaka güzellikleri de umudu da doğuruyor. Çok mutluyuz ve herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir