ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKEN BASIN MENSUPLARINI VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE AĞIRLADI

Her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar etkinlikleriyle Üsküdarlılara birliktelik ve paylaşım dolu örnek olan Üsküdar Belediyesi, basın için iftar organizasyonu düzenledi. Birlik ve beraberlik içinde büyük bir katılım ile gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya getirilen basın mensupları geçen yıl hizmete sunulan Valide Sultan Gemisi’nde boğaz turu eşliğinde ağırlandı.
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla gerçekleşen iftar etkinliğinde başta ulusal TV ve yazılı basın olmak üzere yerel ve dijital basından 250 basın mensubu bir araya geldi.

Iftar öncesi ufak bir konuşma yapıp sicak ve samimi yaklaşımıyla basın mensupların tek tek masalarına yaklaşıb selamlaşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Türk basınının temsilcileriyle birlikte aynı sofrayı paylaşmaktan ötürü mutluluk duyduğunu söyledi.

Basın mensuplarınının zarafetle karşılandığı iftar etkinliğe Azturkworld olarak bizde katıldık ve keyifli geçen akşam için başta Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen olmakla bu etkinlik için emek harcayan herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir